| Condition | New |
|---|---|
| Operation | Manual Or Electric |
| Type | Commercial Furniture |
| Door Material | Aluminium Alloy |
| Surface | Fabric,melamine |
| Condition | New |
|---|---|
| Position | Interior |
| Door Material | Aluminium Alloy |
| Panel Width | 800-1200 Mm |
| Operation | Manual Or Electric |
| Glass | Single Or Double Glazed |
|---|---|
| Collect | Folding |
| Surface | Fabric,melamine |
| Operation | Manual Or Electric |
| Metal Type | Aluminium |
| Door Material | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Installation | Easy And Quick |
| Height | Less Than 6 M |
| Surface | Fabric,melamine |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Renk | özel |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Panel Width | 800-1200 Mm |
|---|---|
| Position | Interior |
| Surface | Fabric,melamine |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Metal Type | Aluminium |
| Kullanımı | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
|---|---|
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Panel Boyutu | 1200mm x 2400mm |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Paket | Geniş ve dar ahşap paletler |
|---|---|
| Özellikleri | Basit Yapı, Kolay Kurulum |
| Özellik | Demonte |
| Kurulum Yöntemi | alçıpan |
| Bakım | Düşük bakım |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Standart | A Seviye Standardı |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
| Yüz panosu | 4.5mm kalsiyum silikat kart |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Ağırlık | 28-38 |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yangın derecesi | A sınıfı |