aboutus

Guangzhou Geling Decoration Engineering Co., Ltd.

Guangzhou Geling Decoration Engineering Co., Ltd. Guangzhou Geling Decoration Engineering Co., Ltd. Guangzhou Geling Decoration Engineering Co., Ltd. Guangzhou Geling Decoration Engineering Co., Ltd. Guangzhou Geling Decoration Engineering Co., Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar: JELLEME
No. Çalışanları: 40~60
Yıllık satış: 5 Million-7.8 Million
Yıl kurulan: 2017
İhracat p.c: 50% - 60%
Hakkımızda
Giriş

Çin Guangzhou Geling Decoration Engineering Co., Ltd. şirket Profili 0

Guangzhou Geling Dekorasyon Engineering Co, Ltd 2017 yılında kurulmuştur. 5 yıldır bölme ürünlerinde uzmanlaşmıştır.Ana faaliyet alanı iş ortamı tasarımı, endüstriyel tasarım, ağ satışı, makine üretimi ve şantiye inşaatı vb. olan profesyonel bir dekorasyon firmasıdır.

 

Profesyonel bir bölme ürünleri üreticisi olarak, iyi geliştirilmiş bir işletim hizmet sistemimiz var ve Çin'in her yerinden üyelerden oluşan bir franchise ekibimiz var.Çok sayıda tüketicimiz için eksiksiz bir kaliteli ürün ve hizmet yelpazesi sağlayabiliriz.Bu arada, müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli mükemmel bölme ürünleri tasarlayan profesyonel bir Araştırma ve Geliştirme ekibimiz var.Bölme duvarlarımız birçok tanınmış işletme, şirket, otel ve devlet kurumu tarafından satın alınmış ve kullanılmıştır.

 

Uzun süredir Geling, istikrarlı ürün performansı, ses geçirmezliğin güçlü etkisi, çevre dostu olması, özelleştirilmiş tasarımı ve dahiyane stilleri nedeniyle içeriden ve müşterilerden büyük bir itibar kazanmıştır.İyi itibarımıza ve mükemmel kalitemize dayanarak, bölme duvarlar alanında geniş bir tanınırlık kazandık.

Geçmiş

Çin Guangzhou Geling Decoration Engineering Co., Ltd. şirket Profili 0

Şubat 2017 – Geling firması Guangzhou'da kuruldu ve sabit cam bölme duvar üretimi için tasarlandı.

 

Eylül 2017 – Geling şirketi mobil bölme ekibi kurdu, mobil bölme projesi tasarladı ve üretti.

 

Eylül 2018 – Yıllık satışlar 5.08 milyon dolara ulaştı.

 

Kasım 2018 - Geling, ultra yüksek katlanır bölme ve yüksek ses yalıtımı bölme ürünleri, hareketli cam bölme geliştirmeye başladı.

 

Nisan 2019– Geling, yerel projelerle ilgilenmek için ülke çapında sekiz ofis açmaya başladı.Yıllık satışlar 7 milyon dolara ulaştı.Ve gelişmiş denizaşırı pazar.

 

Şubat 2020– Salgının etkisiyle, şirket profesyonel tasarımcıları işe aldı, elektrikli bölmenin geliştirilmesi ve tasarımı için taahhütte bulunmaya başladı.

 

Aralık 2020– Yıllık satışlar 6,5 milyon dolara ulaştı.

 

Mart 2021– Geling firması "yüksek kaliteli marka dekorasyon malzemeleri", "sözleşme ve sözleri tutma birimleri"ni kazandı.

 

Ağustos 2021 – Geling tesisi satın aldı, Fabrika Huadu bölgesinden Baiyun Bölgesine taşındı.

 

Aralık 2021– Yıllık satışlar 7,5 milyon dolara ulaştı.Geling de 15 büyük şehirde ofisler kurdu.

 

Geling şirketi geleceğe yönelik olarak her müşterisine kaliteli ürün ve iyi hizmet sunmaya devam edecektir.

Hizmet

Çin Guangzhou Geling Decoration Engineering Co., Ltd. şirket Profili 0

İşbirliğinin Başlangıcı: Her şeyden önce Geling, müşteriler için profesyonel danışmanlık hizmetleri sunar, müşterilerin endüstri ve kurumsal özelliklerini analiz eder, işlevleri ve bütçe konularını anlar ve ardından etkileşim ve tedarik, üretim süreç akışını sağlamak için profesyoneller tarafından özelleştirilmiş çözümler sunar. , sevkiyat ve kurulum.

 

 

 

Çin Guangzhou Geling Decoration Engineering Co., Ltd. şirket Profili 1

Satış Sonrası: Geling, kaliteyi beş yıl garanti etmeyi taahhüt eder ve garanti süresinin sona ermesinden sonra, orijinal ürünlerin hasarlı parçalarının onarılmasından veya değiştirilmesinden sorumlu olmaya devam edecektir.Birleşik bir müşteri hizmetleri yardım hattı kurun, müşterinin gönül rahatlığıyla satın almasına izin verin.

Ekibimiz

2017 yılında kuruluşundan bu yana Geling, olgun ve verimli bir ekip yetiştirmiştir.

 

Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcısı üst yönetimi olarak, şirketin Satış Departmanı, Ar-Ge Departmanı,Üretim Departmanı, Satın Alma Departmanı, Depo Departmanı, Yönetim Departmanı, Finans Departmanı vb. dahil olmak üzere yedi fonksiyonel departmanı vardır.

 

1. Satış Departmanı, ürün tanıtımı ve satışından, ödeme tahsilatından vb. sorumludur;

2. Ar-Ge Departmanı, ürünlerin pazar odaklı Araştırma ve Geliştirmesinden sorumludur.Ar-Ge Departmanı ayrıca Satış Departmanı tarafından verilen siparişlere göre tasarım çizimlerinden ve üretim siparişlerinin tesliminden sorumludur.

3. Üretim Departmanı, Ar-Ge Departmanı tarafından verilen tasarım çizimleri ve imalat siparişlerine göre tüm hareketli veya sabit bölme duvarların üretilmesinden sorumludur.Ayrıca ürün kalite kontrolü ve montajından da sorumludur.

4. Satınalma Departmanı, tüm satın almaların, genel müdür tarafından onaylanan satınalma siparişlerinin gerektirdiği şekilde, zamanında ve doğru bir şekilde yapılmasını sağlar.

5. Ar-Ge Departmanı tarafından verilen imalat siparişine göre aksesuarların kontrol edilmesinden ve atölyeye zamanında ve doğru bir şekilde gönderilmesinden Depo Departmanı sorumludur.Ayrıca gelen malzemeleri kontrol etmek, hariçte işleme aksesuarlarını teslim etmek ve geri almak vb.

6. Yönetim Departmanı, çalışanların işe alınması ve eğitimi, performans değerlendirmesi, kural ve düzenlemelerin uygulanmasının denetlenmesinden sorumludur;

7. Mali Departman, şirketin mali konularından sorumludur.

 

Çin Guangzhou Geling Decoration Engineering Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Çin Guangzhou Geling Decoration Engineering Co., Ltd. şirket Profili 1

Produce Process

1. Siparişin üretim verilerini oluşturun;

2. Üretim verilerini atölyeye ve depoya gönderin;

3. Malzemelerin satın alınması ve üretilmesi;

4. Kalite testi;

5. Temiz ürün;

6. Ürünleri paketleyin ve depoya gönderin;

 

Çin Guangzhou Geling Decoration Engineering Co., Ltd. şirket Profili 0

VR-virtual view

Çin Guangzhou Geling Decoration Engineering Co., Ltd. şirket Profili 0

İletişim bilgileri