| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
|---|---|
| Boyut | Özel Boyut |
| Ağırlık | 28-38 |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Kalınlığı | 80mm |
| Ağırlık | 28-38 |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Aksesuarlar | 304 Paslanmaz Çelik |
| Ses Yalıtımı | STC 42-48 Db |
| Kullanımı | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
|---|---|
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Panel Boyutu | 1200mm x 2400mm |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
|---|---|
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Panel Boyutu | 1200mm x 2400mm |
| Özellik | Katlanabilir |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Kalınlığı | 80mm |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Kalınlığı | 85-100 mm |
| Su geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Sertifikalar | ISO, SGS |
| Enerji tasarrufu | %96Enerji Tasarruflu Paneller |
| Standart | A Seviye Standardı |
| Yüz | Güçlendirilmiş Kalsiyum Silikat Levha |
| Standart | A Seviye Standardı |
|---|---|
| Enerji tasarrufu | %96Enerji Tasarruflu Paneller |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
| Yüz | Güçlendirilmiş Kalsiyum Silikat Levha |