| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
|---|---|
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Boyut | Özel Boyut |
| Operasyon | Kılavuz |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Türü | Hareketli |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Kalite | garantili |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Türü | çıkarılabilir |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Görev | Ses geçirmez, yangın geçirmez, esnek bölme |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Bakım | Düşük bakım |
|---|---|
| Paket | Geniş ve dar ahşap paletler |
| Kurulum Yöntemi | alçıpan |
| Yüzey Malzemesi | Müşteriye Göre Seç |
| Özellik | Demonte |
| Kalınlığı | 80mm |
|---|---|
| Kullanımı | Toplantı odası |
| Boyut | Özel Boyut |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
|---|---|
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Özellik | Demonte |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Türü | çıkarılabilir |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
|---|---|
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yüzey | MDF kurulu |