| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
|---|---|
| Türü | Hareketli |
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Panel Boyutu | 1200mm x 2400mm |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
|---|---|
| ses geçirmez | - Evet. |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Renk | Açık. |
| Kurulum | Hareketli |
| Aksesuarlar | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Malzemeler | Anodize alüminyum ve cam |
| Tasarım Tarzı | Modern, Çağdaş |
| yanmaz | - Evet. |
| Bitir. | Cam veya ahşap kaplama |
| Kalınlığı | 80mm |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Ağırlık | 28-38 |
| Boyut | Özel Boyut |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Çevre dostu | - Evet. |
| Garanti | 3-5 yıl |
|---|---|
| Ses Yalıtımı | STC 42-48 Db |
| Yüzey Malzemesi | Alüminyum + Temperli Cam |
| Ses yalıtımı | Maksimum 53 |
| Malzemeler | Anodize alüminyum ve cam |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Kalınlığı | 85mm |
| Kurulum | Hareketli |
| Yüzey Malzemesi | Alüminyum + Temperli Cam |
|---|---|
| Aksesuarlar | 304 Paslanmaz Çelik |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kullanımı | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Tasarım Tarzı | Modern, Çağdaş |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
|---|---|
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Renk | özel |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| yangın direnci | A sınıfı |