| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Özellik | Akustik |
| Yüzey | Mdf |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı |
|---|---|
| Renk | Çeşitli renkler mevcut |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Ağırlık | Hafif |
| Bakım | Düşük bakım |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve + Cam/Panel |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Kullanımı | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
|---|---|
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Özellik | Demonte |
| Kalınlığı | 85-100 mm |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Banket salonu/konferans salonu/atılım alanı |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Aksesuarlar | Çizgi/Roller/Seal Strip |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Özellik | Katlanabilir |
| Bakım | Düşük bakım |
|---|---|
| Paket | Geniş ve dar ahşap paletler |
| Özellik | Demonte |
| Kurulum Yöntemi | alçıpan |
| Yüzey Malzemesi | Müşteriye Göre Seç |
| Ambalaj bilgileri | Karton İhracatı |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 2000 metrekare |
| Menşe yeri | Çin |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
|---|---|
| Garanti | 5 yıl |
| Renk | özel |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |