| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Renk | özel |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
|---|---|
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Renk | özel |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Özellik | Katlanabilir |
|---|---|
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Görev | Gizlilik |
| Renk | özel |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı |
|---|---|
| Renk | Çeşitli renkler mevcut |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Ağırlık | Hafif |
| Bakım | Düşük bakım |
| yanmaz | - Evet. |
|---|---|
| Malzemeler | Anodize alüminyum ve cam |
| Tasarım Tarzı | Modern, Çağdaş |
| Yüzey Malzemesi | Alüminyum + Temperli Cam |
| Kullanımı | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Tasarım | özel |
|---|---|
| Renk | özel |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kalınlığı | 85/100mm |
| Malzemeler | Anodize alüminyum ve cam |
|---|---|
| Yüzey Malzemesi | Alüminyum + Temperli Cam |
| Aksesuarlar | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tasarım Tarzı | Modern, Çağdaş |
| Kullanımı | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |