| Height | Less Than 6 M |
|---|---|
| Fireproof Grade | B1 |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Surface | Fabric,melamine |
| Condition | New |
| Height | Less Than 6 M |
|---|---|
| Panel Width | 800-1200 Mm |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Type | Commercial Furniture |
| Installation | Easy And Quick |
| Özellik | Akustik |
|---|---|
| ses yalıtımı | 43-50dB'ye kadar |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Ağırlık | Hafif |
|---|---|
| Kalınlığı | 10MM |
| yanmaz | Hayır |
| Renk | Açık. |
| Tasarım | Şık/Modern |
| Kurulum | Hareketli |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Renk | Açık. |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Kalınlığı | 85mm |
| Kurulum | Hareketli |
| Yüzey Malzemesi | Alüminyum + Temperli Cam |
|---|---|
| Aksesuarlar | 304 Paslanmaz Çelik |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kullanımı | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Tasarım Tarzı | Modern, Çağdaş |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
|---|---|
| Kurulum | Kurulumu kolay |
| Kullanımı | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Garanti | 3-5 yıl |
| Yüzey Malzemesi | Alüminyum + Temperli Cam |
| yangın direnci | A sınıfı |
|---|---|
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Tasarım | Modern ve Şık |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| yangın direnci | A sınıfı |
|---|---|
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Renk | özel |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |