| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
|---|---|
| Performans | İyi işlenebilirlik |
| Sertifikalar | ISO, SGS |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Standart | A Seviye Standardı |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Yüzey | MDF kurulu |
| Ağırlık | 28-38 |
| Kalınlığı | 80mm |
| Boyut | Özel Boyut |
| Ses yalıtımı seviyesi | 45 dB |
|---|---|
| Yangın geçirmezlik seviyesi | B1 |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve + Cam/Panel |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Kullanımı | Toplantı odası |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Ağırlık | 28-38 |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Kullanımı | Toplantı odası |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Kullanımı | Toplantı odası |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Kullanımı | Otel, kongre merkezi |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Ses yalıtımı seviyesi | 45 dB |
|---|---|
| Yangın geçirmezlik seviyesi | B1 |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve + Cam/Panel |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Özellik | Katlanabilir |
| Kullanımı | Restoran Veya Ofis |
| Tarzı | Modern |
|---|---|
| Tasarım | özel |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Kurulum | Kolayca. |