| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Boyut | özel |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Otopark | Bir Uçta veya Her İki Uçta İstifleme |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Özellik | Akustik |
| Yüzey | Mdf |
| Yüzey | MDF kurulu |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Operasyon | Kılavuz |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Boyut | Özel Boyut |
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Yüzey | MDF kurulu |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Genişliği | özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Kalınlığı | 85mm |
| Kurulum | Hareketli |
| ses geçirmez | - Evet. |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Malzeme | Cam |
| Ağırlık | Hafif |
| yanmaz | Hayır |
| Garanti | 3-5 yıl |
|---|---|
| Ses Yalıtımı | STC 42-48 Db |
| Yüzey Malzemesi | Alüminyum + Temperli Cam |
| Ses yalıtımı | Maksimum 53 |
| Malzemeler | Anodize alüminyum ve cam |
| Çevre dostu | - Evet. |
|---|---|
| Kullanımı | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Tasarım | modüler |
| Kalınlığı | 80mm |