| Yüzey Malzemesi | Müşteriye Göre Seç |
|---|---|
| Özellik | Demonte |
| Bakım | Düşük bakım |
| Özellikleri | Basit Yapı, Kolay Kurulum |
| Paket | Geniş ve dar ahşap paletler |
| Boyut | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kurulum | Çabuk ve kolay |
| Kalınlığı | 85mm/100mm |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Tasarım Tarzı | Modern/basit/Elegant |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yüzeyi bitirin | Toz kaplama/boyamak |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Özellik | Katlanabilir |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Türü | Hareketli |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Kalınlığı | 85/100mm |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kurulum | Kolayca. |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Kurulum | Kolayca. |
| Renk | özel |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Ses yalıtımı | 35-45dB |
|---|---|
| Uygulama | Otel, Ofis, Konferans Salonu, Sergi Salonu vb. |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Türü | çıkarılabilir |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Yüzey | Mdf |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Özellik | Akustik |
| Tasarım | Modern ve Şık |
|---|---|
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |