| Ses yalıtımı | 35-45dB |
|---|---|
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |
| Özellik | Demonte |
| Kalınlığı | 85-100 mm |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Yüzey | Mdf |
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
|---|---|
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Malzeme | Alüminyum Çerçeve ve Ses Yalıtımlı Kumaş Panel |
| Boyut | Özel Boyut |
| Operasyon | Kılavuz |
| Renk | Açık. |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Genişliği | özelleştirilebilir |
| Ağırlık | Hafif |
| yanmaz | Hayır |
| Şeffaflık | Şeffaf |
|---|---|
| Kalınlığı | 85mm |
| Malzeme | Cam |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Tasarım | Şık/Modern |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Tasarım | Şık/Modern |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
|---|---|
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Sertifikalar | ISO, SGS |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Yüz | Güçlendirilmiş Kalsiyum Silikat Levha |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
| Paket | Geniş ve dar ahşap paletler |
|---|---|
| Yüzey Malzemesi | Müşteriye Göre Seç |
| Özellik | Demonte |
| Bakım | Düşük bakım |
| Kurulum Yöntemi | alçıpan |
| Bakım | Düşük bakım |
|---|---|
| Özellikleri | Basit Yapı, Kolay Kurulum |
| Paket | Geniş ve dar ahşap paletler |
| Kurulum Yöntemi | alçıpan |
| Yüzey Malzemesi | Müşteriye Göre Seç |