| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Boyut | özel |
| Görev | Gizlilik |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Uygulama | Ofis, Otel, Restoran |
| Kurulum | Kolayca. |
| Türü | Hareketli |
| Kalınlığı | 85/100mm |
|---|---|
| Görev | Gizlilik |
| Tarzı | Modern |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Renk | özel |
| Malzeme | Cam |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| ses geçirmez | - Evet. |
| Renk | Açık. |
| yanmaz | Hayır |
| Kalınlığı | 85/100mm |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kurulum | Kolayca. |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Avantaj | Dayanıklı |
| görünüşü | Modern |
|---|---|
| Genel kullanım | Ticari Mobilya |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Uygulama | Mutfak, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek, Salon |
| Özellik | Dayanıklı ve Kullanımı Kolay |
| Hizmet | OEM ODM |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Kalite | garantili |
| Uç Panel Kapatma | Teleskopik Kol Paneli |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Kurulum | Kolayca. |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Görev | Gizlilik |
| Tarzı | Modern |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kalınlığı | 10MM |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Ağırlık | Hafif |
| Renk | Açık. |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
|---|---|
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Panel Boyutu | 1200mm x 2400mm |
| Özellik | Katlanabilir |