| Özellik | Katlanabilir |
|---|---|
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Genişliği | 500-1228 mm |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Ağırlık | 25kg/m2 |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Garanti | 5 yıl |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Genişliği | 610mm |
|---|---|
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| ses geçirmez | 40dB'den fazla |
| Standart | A Seviye Standardı |
| Performans | İyi işlenebilirlik |
| Yüz panosu | 4.5mm kalsiyum silikat kart |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
|---|---|
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Maksimum yükseklik | 15m |
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Ağırlık | 28-38 |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Özellik | Akustik |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Operasyon | Manuel veya elektrikli |
|---|---|
| Boyut | Özel Boyut |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Aksesuarlar | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| yanmaz | - Evet. |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Yangın geciktirici | Min 60-120 Dakika |
| Ses Yalıtımı | STC 42-48 Db |
| Kurulum | Kurulumu kolay |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Ses Yalıtımı | STC 42-48 Db |
| Kullanımı | Ofis ve Ticari Alanlara Uygun |
| Teknoloji | İtalya |