| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Özellik | Katlanabilir |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Kullanımı | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
|---|---|
| yangın direnci | A sınıfı |
| Ses yalıtımı | 50dB'ye kadar |
| Garanti | 5 yıl |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Takip Sistemi | Üstten Asılı veya Zemin Destekli |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Kurulum | Kolayca. |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Avantaj | Dayanıklı |
| Görev | Gizlilik |
| Tarzı | Modern |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Boyut | özel |
| Görev | Gizlilik |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Kurulum | Kolayca. |
| Görev | Gizlilik |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Uygulama | Ofis, Otel, Restoran |
| Kurulum | Kolayca. |
| Türü | Hareketli |
| Tarzı | Modern |
|---|---|
| Tasarım | özel |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Kurulum | Kolayca. |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |