| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Türü | Hareketli |
| Boyut | özel |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Adı | Hareketli Bölme Duvar |
|---|---|
| Genel kullanım | Ticari Mobilya |
| görünüşü | görünüşü |
| Görev | Çok amaçlı |
| Kalite | garantili |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Renk | özel |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Ağırlık | Hafif |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
|---|---|
| ses geçirmez | - Evet. |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Renk | Açık. |
| Kurulum | Hareketli |
| Ağırlık | 28-38 |
|---|---|
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Özellik | Akustik |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Genişliği | özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Kalınlığı | 85mm |
| Kurulum | Hareketli |
| Kurulum | Hareketli |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Renk | Açık. |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Tasarım | Şık/Modern |
| Görev | Çok amaçlı |
|---|---|
| Pano Genişliği | 600mm-1200mm |
| Kullanımı | Alan Yalıtımı |
| Uç Panel Kapatma | Teleskopik Kol Paneli |
| Genel kullanım | Ticari Mobilya |