| Şeffaflık | Şeffaf |
|---|---|
| Kalınlığı | 85mm |
| Malzeme | Cam |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Tasarım | Şık/Modern |
| Ağırlık | Hafif |
|---|---|
| Kalınlığı | 10MM |
| yanmaz | Hayır |
| Renk | Açık. |
| Tasarım | Şık/Modern |
| Kurulum | Hareketli |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Genişliği | özelleştirilebilir |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kalınlığı | 85mm |
|---|---|
| Kullanımı | Ofis/Ticari Alan |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum |
| Yükseklik | özelleştirilebilir |
| Kurulum | Hareketli |
| Height | Less Than 6 M |
|---|---|
| Type | Commercial Furniture |
| Surface | Fabric,melamine |
| Position | Interior |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Yüzey | Mdf |
|---|---|
| Son Panel Kapanışı | Teleskopik Kol Paneli |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri |
| Kapı kapı içinde mi değil mi | Müşteri tarafından karar verilir |
| Özellik | Akustik |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlığı | 80mm |
| Tasarım | modüler |
| Akustik Performans | NRC 0.85 |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Görev | Gizlilik |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Kalınlığı | 1-3mm |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Kurulum | Kolayca. |
| Height | Less Than 6 M |
|---|---|
| Panel Width | 800-1200 Mm |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Type | Commercial Furniture |
| Installation | Easy And Quick |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Üst ve Alt Mühür | Çifte mühürlü kauçuk |
| Türü | Hareketli |
| Yangın derecesi | A sınıfı |