| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 80mm |
| Garanti | 5 yıl |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Ses yalıtımı | 50dB'ye kadar |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Height | Less Than 6 M |
|---|---|
| Fireproof Grade | B1 |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Surface | Fabric,melamine |
| Condition | New |
| Özelleştirme | Boyut, Renk, Kaplama, Tasarım Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Garanti | 5 yıl |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Çevre dostu | - Evet. |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
|---|---|
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Genişliği | 500-1228 mm |
| Uygulama | Konferans Salonları, Ziyafet Salonları, Sergi Merkezleri vb. |
| ses yalıtımı | 55dB'ye kadar |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Görev | Gizlilik |
| Renk | özel |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Metal Type | Aluminium |
|---|---|
| Panel Width | 800-1200 Mm |
| Fireproof Grade | B1 |
| Collect | Folding |
| Design | Modern Glass Partition |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
|---|---|
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım Çerçeve ve Tempered Cam Panel |
| Tasarım | Modern ve Şık |