| Özellik | Katlanabilir |
|---|---|
| Türü | Hareketli |
| Takip Sistemi | Makaralı Alüminyum Ray |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Uygulama | Ofis, Konferans Odası, Stüdyo |
|---|---|
| Çevre dostu | - Evet. |
| Yüzey | Kumaş Sert Yastık |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| yangın direnci | A sınıfı |
|---|---|
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Renk | özel |
| Bitir. | Anodizasyon, Tozla Kaplama veya Ahşap Taneler |
| Kullanımı | Otel, konferans odaları, ofisler vb. için uygundur. |
| Tasarım | Modern ve Şık |
|---|---|
| Görev | Ses Geçirmez, Yanmaz, Hareketli |
| Aksesuarlar | İzler, rulolar, saplar, kilitler, vb. |
| yangın direnci | A sınıfı |
| Kurulum | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Türü | Hareketli |
|---|---|
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
| Çerçeve malzemesi | 6063-T6 Alüminyum alaşımı |
| Özellik | Katlanabilir |
| Kullanımı | Restoran Veya Ofis |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Geçiş Kapısı Seçimi | Tek veya çift kapı |
|---|---|
| Özellik | Katlanabilir |
| Türü | Hareketli |
| Pano Genişliği | 600-1200mm |
| Yangın derecesi | A sınıfı |
| Avantaj | Dayanıklı |
|---|---|
| Kurulum | Kolayca. |
| Görev | Gizlilik |
| Uygulama | Ev, Ofis, Otel, Restoran |
| Kalınlığı | 85/100mm |
| Avantaj | Zemin Pistinden Arındırılmış |
|---|---|
| Panel Yüzeyi | Melamin, Kumaş, Deri veya Ahşap Kaplama |
| Sözleşme Aralığı | 22,5 mm |
| Sızdırmazlık sistemi | Mıknatıs veya mekanik |
| Yükseklik | 2000-6000mm |
| Kullanımı | Otel veya Restoran veya Diğerleri |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | asılı |
| Tasarım | Özel bölme duvarı |
| Çevre dostu | - Evet. |
| Çerçeve malzemesi | Alüminyum alaşımı |